T-Tammer OÜ osales juhtival rahvusvahelise meretranspordi messil SMM

Juhtiv meretranspordi mess SMM toimub iga kahe aasta tagant Hamburgis.  Eelmisel korral osales SMMil üle 2 200 eksponendi üle kogu maailma, näitusepindala on 90 000 m², külastajaid oli umbes 50 000.  Selle aasta andmed tulevad lähipäevil. Nõudlus messipindade järele on suur, sooviavaldused ja broneeringud järgmiseks SMMiks tehakse juba messi toimumise ajal. Selle aasta SMM toimus 4-7. septembril, järgmine leiab aset 8-11.september 2020. aastal.

Tammeri väljapanek oli B5 hallis stendis number 133. Oma julge värvilahendusega ning innovaatilise ülespanekuga pälvis stend palju tähelepanu. Stend oli kuju kujundatud Tammeri logovärvidesse, milleks on punane, must ja valge. Erilist tähelepanu pälvis uus nutiuks, mis võimaldab elektrooniliselt kuvada mitmeid erinevaid tooteid ning nende variatsioone. Nutiuksel on lihtne vahetada toodete värvi ning erinevaid detaile. Stendis olid kohal ka Tammeri asutaja Raigo Tammo ning tegevdirektor Anti Tammo. Tammeri väljapanekut külastasid ka EASi esindajad: investeeringute nõunik Riina Leminsky, ekspordinõunik Saksamaal Tiina Kivikas ja Soomes Irene Surva-Lehtonen ja Eero Raun Eesti ühisstendi projektijuht. Läbi astusid ka MKM asekantsler Viljar Lubi ja Veeteede ameti peadirektor Rene Arikas.  Messil osalemist ning nutiukse tootmist toetas EAS.

Tammeri messistendi külastasid maailma suurimaid kruiisilaevu ehitavate tehaste Meyer Werft, Meyer Turku, Chantiers de L'Atlantique ja Fincantieri esindajad ning laevaehitusega tegelevad ettevõtted näiteks Kaefer, R&M, Almaco ja I.S. Mäkinen. Kokku saime messi ajal üle 200 uue kontakti kogu maailmast.

Pildid / - - _DSC1991Pildid / - - _DSC1996Pildid / - - Marti nutiuksega

10.09.2018