Töötajad

Anti Tammo

Tegevdirektor/juhatuse liige

Tel: + 372 614 5502
GSM: + 372 51 13 357

anti.tammo@tammer.ee

Elen Ant

Personalijuht

Tel: + 372 614 5510

elen.ant@tammer.ee

Virge Tuul

Sekretär-assistent

Tel: + 372 614 5500

virge.tuul@tammer.ee

Katri Sosi

Turundusjuht

GSM: + 372 5561 0986

katri.sosi@tammer.ee

Kajar Viiberg

Müügi- ja projektiosakonna juht

Tel: + 372 614 5533
GSM: + 372 52 93 815

kajar.viiberg@tammer.ee

 

Tõnis Rennu

Skandinaavia müügijuht

Tel: + 372 614 5537
GSM: + 372 55 678 075

tonis.rennu@tammer.ee

Indrek Püss

Skandinaavia müügi- ja projektijuht

GSM: +372 51 30 625

indrek.puss@tammer.ee

Merli Levo

Skandinaavia projektijuht


Tel: + 372 614 5524


merli.levo@tammer.ee

Bärbel Laasner

Projektiinsener

barbel.laasner@tammer.ee

Kaspar Käär

Projektiinsener

kaspar.kaar@tammer.ee

Martin Mägi

Projektiinsener

martin.magi@tammer.ee

Aleksandra Krijer

Projektiinsener


aleksandra.krijer@tammer.ee

Raimo Nahkur

Soome projektijuht

Tel: + 372 614 5527
GSM: +372 51 20 980

raimo.nahkur@tammer.ee

Raul Linnamägi

Soome müügi- ja projektijuht

Tel: + 372 614 5573
GSM: +372 50 83 615

raul.linnamagi@tammer.ee

Taavo Lige

Projektiinsener

taavo.lige@tammer.ee 

Jüri Vilder

Läti, Leedu, Venemaa müügi- ja projektijuht

Tel: +372 614 5531
GSM: +372 51 23 854

jyri.vilder@tammer.ee

Pavel Kazimirov

Vanemprojektijuht

Tel: + 372 614 5520
GSM: +372 52 76 707

pavel.kazimirov@tammer.ee

Tanel Vaarmets

Paigaldusjuht

Tel: + 372 614 5545
GSM: +372 58 846 838

tanel.vaarmets@tammer.ee

Veikko Luts

Eesti projektijuht

Tel: + 372 614 5522
GSM: +372 50 14 013

veikko.luts@tammer.ee

Raul Talumaa

Eesti müügi- ja projektijuht

Tel: + 372 614 5538
GSM: +372 50 88 242

raul.talumaa@tammer.ee

Erik Rammo

Projektiinsener

erik.rammo@tammer.ee

Kert Kustavson

Projektiinsener

Tel: + 372 614 5530

kert.kustavson@tammer.ee

Indrek Stranberg

Eritooted müügi- ja projektijuht

Tel: + 372 614 5571
GSM: +372 50 32 125

indrek.stranberg@tammer.ee

Eggert Otsa

Finantsjuht

GSM: +372 52 80 512

eggert.otsa@tammer.ee

Jane Reinaas

Pearaamatupidaja/ERP peakasutaja

Tel: + 372 614 5505

jane.reinaas@tammer.ee

Malle Oldekop

Vanemraamatupidaja

Tel: + 372 614 5506

malle.oldekop@tammer.ee

Maila Künnapas

Raamatupidaja

 Tel: + 372 614 5504

maila.kunnapas@tammer.ee

Anu Marmor

Kvaliteedijuht

Tel: + 372 614 5507
GSM: + 372 52 99 535

anu.marmor@tammer.ee

Merle Laur

Kvaliteedi- ja töökeskkonnaspetsialist

Tel: + 372 614 5580

merle.laur@tammer.ee

Veiko Soomer

Ostujuht

Tel: + 372 614 5539
 

veiko.soomer@tammer.ee

Anu Kasemaa

Ostuspetsialist

Tel:+ 372 614 5534

anu.kasemaa@tammer.ee

Sigrid Õismaa

Ostuspetsialist

Tel: +372  614 5535

sigrid.oismaa@tammer.ee

Tauno Vaaderpass



Tel: + 372 614 5509
GSM: +372 5043669

tauno.vaaderpass@tammer.ee

Sven Saarmets

Arendusjuht

Tel: +372 614 5508

sven.saarmets@tammer.ee

Margus Ratassepp

Lehtmetalltoodete haldur
Tel: + 372 614 5552

margus.ratassepp@tammer.ee

Aare Ainsoo

Tootmisjuht

Tel: + 372 614 5550
GSM: +372 52 86 359

aare.ainsoo@tammer.ee

Alari Ainsoo

Logistika ja halduse juht

Tel: + 372 614 5579
GSM: +372 53 007 205

alari.ainsoo@tammer.ee

Marti Planken

Marine Sales

Tel: + 372 5121 391

marti.planken@tammer-marine.eu

 

Martin Petoffer

Laeva müügi- ja projektijuht


GSM: +372 51 47 373


martin.petoffer@tammer.ee

Tavo Tamm

Laeva müügi- ja projektijuht

 

GSM: +372 5344 0918

 

tavo.tamm@tammer.ee